wtorek, 6 sierpnia 2013

THE VOICE OF POLAND

DRUŻYNA EDYTY GÓRNIAK:

Wojtek Władek
Nie lubi siedzieć w jednym miejscu, uwielbia kontakt z ludźmi. Ma zapełniony grafik od rana do nocy, a wszystko, co robi w życiu, ma jeden wspólny mianownik – muzyka.
Wiek: 27 lat 
Wojtek jest absolwentem Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Edukacji Muzycznej. Od roku spełnia się w roli nauczyciela muzyki w szkole im. Bolesława Chrobrego w Lublinie. Jest laureatem I Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku oraz Konkursu na interpretację piosenek Andrzeja Zauchy Yes’t Festiwal w Warszawie. Zdobył wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Soli Deo za piosenkę autorską.
Wojtek gra również na fortepianie oraz aranżuje. Nadaje świeżości i nowego brzmienia starym utworom.


Natalia Krakowiak 
Wiek: 23 lata 
Czterokrotnie zapraszana do udziału w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”. Swój wokal kształciła pod okiem największych autorytetów w kraju. Laureatka kilkudziesięciu festiwali piosenki. Od siedemnastego roku życia związana zawodowo ze stołecznym teatrem „Studio Buffo”, w którym bierze udział we wszystkich produkcjach estradowych i telewizyjnych takich jak: „Przebojowa noc”, „Złota sobota”, „Metro”, „Romeo i Julia”, „Polita”, „Hity Buffo”, „Tyle Miłości”, „Ukochany Kraj”, „Wieczór Latynoski”, „Wieczór Bałkański”, „Wieczór Rosyjski”, „Wieczór Francuski”, „Wieczór Włoski”, „Wieczór Brytyjski”, „Wieczór Amerykański”. W 2009 roku, zwyciężyła w koncercie „Debiutów” na „Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu”.
Gościnnie możemy oglądać Natalię w programie „Jaka to melodia”.


Maia Lasota
Maia jest uczennicą klasy maturalnej liceum ogólnokształcącego we Wrocławiu. W tym roku zwyciężyła XIII edycję Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Karolek” organizowanego przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu.
Wiek: 17 lat 
Od marca tego roku współtworzy zespół Vocalize. Ponadto sama pisze teksty swoich piosenek w języku polskim i angielskim. Jako czterolatka pod okiem swojej mamy zaczęła trenować gimnastykę artystyczną w Klubie Sportowym „Faworyt”, osiągała wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Mając dziesięć lat rozpoczęła przygodę z jeździectwem, która trwa do dziś.
Regularnie bierze udział w zawodach w skokach przez przeszkody, od początku na tym samym koniu, Dudku. Ambitna, pracowita perfekcjonistka, uparta i konsekwentna w dążeniu do postawionych sobie celów, ponadto skryta i wrażliwa nastolatka, która zaczęła śpiewać na długo zanim nauczyła się mówić.


Marta Maksimiuk
Wiek: 22 lata 
Marta jest studentką Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 2 lat pracuje także jako Asystentka Zarządu. Ponadto zajmuje się fotomodelingiem, gra na gitarze i uprawia sport. Na swoim koncie ma m.in. nagrodę Grand Prix, na Festiwalu twórczości młodzieżowej „ASTERIADA”, pierwsze miejsce w konkursie piosenki o Warszawie oraz płytę nagraną z zespołem Delight.
Marta tworzy własne utwory a także udziela się w chórkach.
Uwielbia The Beatles, Pink Floyd i muzykę elektroniczną.


Jagoda Kret
Jagoda jest studentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od dziecka fascynuje się muzyką, biorąc udział w licznych konkursach na terenie Podhala i nie tylko. Zajęła II miejsce w przeglądzie Młodych Talentów 2011 na Orawie.

Wiek: 21 lat 
W swoim dorobku ma również udział w półfinale festiwalu piosenki francuskiej w Krakowie. W jej życiorysie może znaleźć wiele ciekawych wątków. W restauracji prowadzonej przez jej brata, miała możliwość supportowania takich gwiazd jak np. Czesław Mozil. Przygodę z teatrem rozpoczęła w 2011 roku.
Przez dwa lata uczęszczała na zajęcia do znanej aktorki – Doroty Zięciowskiej, rozwijając swoją kreatywność i sztukę improwizacji. Nie jest związana z żadnym zespołem muzycznym, jednak poszukuje ludzi chętnych do wspólnego tworzenia muzyki. Obecnie jest szczęśliwą dziewczyną, stojącą o krok od spełnienia swoich marzeń.


Wiola Kaczmarczyk
Wiola z zawodu jest asystentką stomatologiczną, zaś od najmłodszych lat żyje muzyką, z muzyki i co najważniejsze - dla muzyki.
Wiek: 21 lat
Wiola z zawodu jest asystentką stomatologiczną, zaś od najmłodszych lat żyje muzyką, z muzyki i co najważniejsze dla muzyki. Laureatka wielu festiwali wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych, jej najważniejsze osiągnięcia to: III m-sce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Orfeo in Italy" w Wenecji, 4 nagrody podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki lat 60 i 70 w Wyszkowie, II m-sce na Międzynarodowym Festiwalu w Częstochowie oraz 2 nagrody przyznane od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego za "Talenty Świętokrzyskie". Na swoim koncie ma również supporty przed takimi gwiazdami jak: Demis Russos, Drupi, Kate Ryan, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Audiofeels, Kombii, Bondy M, Sumptuastic, Bajm, Marek Torzewski, The Jet Set, Golec u Orkiestra... Wiola jest także wokalistką zespołów: Pozytywka, ThreeStars oraz Wanted.


Agata Michalska
Dzięki muzyce poznała męża, który pasjonuje się grą na perkusji. Aktualnie razem wychowują dwóch małych synków.
Wiek: 32 lata 
Agata pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego i jest absolwentką Politechniki Łódzkiej na wydziale Organizacji i Zarządzania. Pomimo technicznego wykształcenia od zawsze jej ogromną pasją było słuchanie muzyki. Zamiłowanie do śpiewu pojawiło się w liceum. Śpiewała wówczas w Zespole Muzyki Dawnej piotrkowskiego WDK-u. Występowała także z lokalnymi zespołami.
W 2009 roku wzięła udział w warsztatach wokalnych muzyki gospel, prowadzonych przez Kimberly Sky, Briana Fentressa oraz Patrycję Michalczak. Dostała wówczas partie solowe na koncercie finałowym.
Inspiruje się czarnymi brzmieniami muzyki soul, gospel, jazz oraz r'n'b.Gosia Kornas
Od kilku miesięcy ćwiczy głos, śpiewając codziennie kołysanki swojej małej córeczce.
Wiek: 28 lat 
Gosia z wykształcenia jest historykiem. Uczęszczała do Gdańskiej Szkoły Jazzu i Rozrywki II stopnia, gdzie pobierała naukę śpiewu klasycznego. W 2003 r. reprezentowała gdański Pałac Młodzieży na Festiwalu Młodych Muzyków, wraz ze swoim ówczesnym zespołem Jazz'da. W 2004 r. zdobyła II miejsce na konkursie wokalnym Integracja w Starogardzie Gdańskim. W 2005 r. w konkursie im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach zdobyła II miejsce. W 2006 roku zdobyła Grand Prix w konkursie In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie. Jesienią 2010 r. rozpoczęła nagrywanie jazz-folkowej płyty z tczewsko-elbląsko-gdańską formacją o nazwie Karakryna. Obecnie pracuje w dwóch Szkołach Podstawowych w Tczewie. Jest również instruktorem warsztatów wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.Ola Pieczara
Ponad wszystko nie znosi rutyny. Uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania - zwłaszcza te związane z muzyką.
Wiek: 28 lat 
Ola jest absolwentką I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej im.Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Przez 8 lat śpiewała w chórze Młodej Filharmonii Krakowskiej. Współpracowała z takimi artystami jak Aida, Michał Zabłocki, Olek Klepacz. W roku 2009, wystąpiła w Debiutach w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
W 2011 roku, była uczestniczką pierwszej edycji „The Voice of Poland”, w drużynie Ani Dąbrowskiej. Od ponad 10 lat śpiewa solo oraz z zespołami coverowymi, na imprezach w całej Polsce. Obecnie występuje w zwariowanym i energetycznym trio The Freaks - wokal, DJ i saksofonista.
Nadmiar energii, której ma duże nadwyżki pożytkuje na zwiedzanie świata. Najchętniej wybiera te kierunki, w których przyjemności wynikające ze zwiedzania i odkrywania nieznanego może połączyć z możliwością śpiewania z lokalnymi muzykami.Patrycja Mizerska
Pozytywna, energiczna nastolatka z mroczną duszą. Wrażliwa i towarzyska, podąża za zasadą „jak nie drzwiami, to oknami”.
Wiek: 19 lat 
Patrycja jest uczennicą trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego nr 3 z realizacją dźwięku w Świdnicy. Uczęszcza na zajęcia wokalne do SPiT ,,FART’’ w Bielawie. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali. Otrzymała między innymi Grand Prix na: festiwalu FUMA w Zielonej Górze, festiwalu piosenki musicalowej i filmowej we Wrocławiu, Ekopiosenka Legnica, a także I miejsce na festiwalu Nowa Piosenka w Starym Krakowie, jak również I miejsce na przeglądzie piosenki aktorskiej w Bielsku Białej, a także nagrodę specjalną za osobowość na ,,Budziku’’ we Wrocławiu.
Oprócz tego jest tegoroczną stypendystką programu stypendialnego „zDolny Śląsk”.
Patrycja jest również wokalistką i współautorką tekstów w zespole rockowym Poxy Life.
PRZESŁUCHANIA W CIEMNO:
Przesłuchania w ciemno - Mazowsze

27 SIERPIEŃ 2013
Tego dnia w Hard Rock Cafe w Warszawie odbyła się konferencja prasowa programu The Voice of Poland. Wśród zebranych gości znaleźli się prowadzący programu, uczestnicy poprzednich edycji oraz jurorzy, na czele z Edytą Górniak. Artystka udzielała wywiadów zgromadzonym dziennikarzom oraz z ochotą pozowała do zdjęć. Edyta założyła szarą sukienkę z kołnierzykiem w stylu retro.

                         

26 SIERPIEŃ 2013
Produkcja The Voice of Poland na portalu YouTube publikuje teledysk do piosenki "Tysiące głosów", piosenkę wykonują mentorzy III edycji programu. Po raz pierwszy piosenka została nagrana przez mentorów II edycji programu. Piosenka promowała poprzednią edycję show.

The Voice - Tysiące głosów


25 SIERPIEŃ 2013
Edyta Górniak wraz z Marią Sadowską oraz Markiem Piekarczykiem wystąpili podczas koncertu LATO ZET I DWÓJKI, artyści wykonali wspólnie piosenkę "Tysiące głosów" - promującą program The Voice of Poland.

Edyta Górniak/The Voice - Tysiące głosów

21 SIERPIEŃ 2013
Produkcja The Voice of Poland na portalu YouTube publikuje video pochodzące z nagrań do programu. W filmiku możemy zobaczyć mentorów programu śpiewających "Sweet dreams" zespołu Eurythmics. Wykonanie utworu było spontanicznym zachowaniem jurorów programu.

The Voice - Sweet dreams (trenerski spontan)

20 SIERPIEŃ 2013
Tego dnia odbyła się prezentacja ramówki telewizji TVP. Piosenkarka chętnie pozowała z jurorami z The Voice of Poland, którzy szli z nią pod rękę. Została później poproszona, by pozowała sama. Zaczęła tańczyć, obracać się, by ostatecznie usiąść na czerwonym dywanie. 

                                  

15 SIERPIEŃ 2013
Edyta Górniak
 opublikowała zdjęcie z przygotowań do nagrań programu The Voice of Poland. Zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie piosenkarki.

                           

14 SIERPIEŃ 2013 - NAGRANIE NR 4
Ostatni dzień nagrań programu The Voice of Poland - przesłuchania w ciemno. Przesłuchanych zostało 100 wokalistów w 4 dni. Oto opinia osoby siedzącej na widowni programu. 

Na dzisiejszym nagraniu Edyta wyglądała super Nogi wciąż rewelacyjne Powiem wam szczerze, ze wcale nie dziwię się jurorom, że nie raz nie są w humorze, albo że im się nie podoba to czy tamto. Po całym takim dniu nagrania już każdy pod koniec ma dość. W moim odczuciu Edyta zachowuje się normalnie. Jeżeli kogoś zgorszą np. nogi bez butów na fotelu - no coż ))) aaa I dziś Edyta skakała na fotelu ale....... spokojnie tego w tv nie pokarzą bo to było w przerwie, zresztą razem z nią skakała też Marysia Generalnie powtórzę to co było w niedzielę - jurorzy się cenią nawzajem i nie ma między nimi nieżyczliwości a najlepiej widać to w trakcie krótkich przerw - podchodzą do siebie nawzajem, rozmawiają, śmieją się, Edi widać ze najlepszy kontakt ma z chłopakami z Afromental ale i z Markiem i Marysią też jest super relacja. Z dzisiejszego dnia chyba tylko 2 osoby trafiły do zespołu Edyty ale sporo dziś osób odrzucili.
Po raz kolejny Edyta nie zapomina o swoich fanach na widowni, podchodzi do nich a dziś to nawet siedziała na barierce i tylko się zastanawiałem czy spadnie czy nie. Na szczęście dała radę (dla tych co nie wiedzą widownię od jurorów oddziela tzw. fosa czy inaczej pisząc dół.

Pojawił się również pierwszy fragment programu The Voice of Poland. W materiale wideo możemy zobaczyć premierowo wykonanie Bartłomieja Broniewskiego. Tak, Edyta była na tak!

Przesłuchania w ciemno - Bartłomiej Broniewski


Również na portalu afterparty.pl pojawił się post dotyczący osoby Edyty Górniak w programie The Voice of Poland

                                                        ARTYKUŁ/AFTERPARTY.PL


13 SIERPIEŃ 2013 - NAGRANIE NR 3
Serwis afterparty.pl opublikował artykuł dotyczący "zachcianek" Edyty w programie The Voice of Poland. Dzisiejszy dzień przesłuchań przyniósł w grupie Edyty kolejne perełki.

ARTYKUŁ/AFTERPARTY.PL

Pojawiły się pierwsze fotografie Edyty Górniak w programie The Voice of Poland.

                         

12 SIERPIEŃ  2013 - NAGRANIE NR 2
Drugi dzień nagrań do programu wyłonił wiele perełek wokalnych. Dziś w The Voice od Poland wystąpiła dziewczyna, która 8 lat wcześniej zaśpiewała z Edytą Górniak utwór "Jak najdalej" w programie "Od przedszkola do Opola". Edyta zaśpiewała fragmenty utworów: "Life is life" oraz "We will rock you". W dzisiejszym dniu było wiele emocji, po Edycie również będzie to widać!

Również dzisiejszego dnia został opublikowany kolejny filmik na oficjalnym kanale YouTube programu The Voice of Poland. Filmik ukazuje początki karier poszczególnych jurorów. W materiale możemy zobaczyć występ Edyty w Opolu z piosenką Lory Szafran "Zły chłopak".Początki karier jurorów programu The Voice of Poland


11 SIERPIEŃ 2013 - NAGRANIE NR 1
Rozpoczął się dzisiaj pierwszy dzień nagrań do programu The Voice of Poland! Edyta zachowywała się na planie bardzo profesjonalnie, merytorycznie oceniała/wybierała uczestników. Między jurorami panował względny spokój. Artystka doskonale dogaduje się z Baronem i Tomsonem, ale również Marysią Sadowską oraz Markiem Piekarczykiem. Jurorzy adorują Edytę, panuje między nimi bardzo dobra energia. Czekamy, kiedy zobaczymy to na ekranie. 

9 SIERPIEŃ 2013
Na oficjalnym kanale YouTube programu The Voice of Poland pojawiło się wideo/promo; wywiad z Edytą Górniak, na temat programu, odkrywania nowych talentów. Edyta Górniak zapowiedziała, że w programie będzie szukać prawdy. I nie chodzi o wyuczenie w kierunku muzycznym czy zdolności wokalne. Edyta wierzy, że w Polsce jest wielu wrażliwych ludzi i na nich właśnie czeka.

Zapowiedź programu z Edytą Górniak


7 SIERPIEŃ 2013
Edyta Górniak zaprosiła swoich fanów na widownię programu "The Voice of Poland" za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu Facebook, oto treść wiadomości: Moi Drodzy, Mam dobrą nowinę. Jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach i usiąść na widowni III edycji programu
- " The Voice of Poland" - skontaktujcie się proszę z Panią Anią Kwiatkowską, na adres mailowy - publicznosc@rochstar.tv 

Miłego Dnia Wszystkim, EDI


5 SIERPIEŃ 2013
Serwisy plotkarskie opublikowały listę płac składu jurorskiego programu "The Voice of Poland". Według doniesień Edyta Górniak miałaby otrzymać 200 tysięcy złotych za całą edycję programu. Natomiast w poprzednich edycjach: Justyna Steczkowska otrzymała 5 tysięcy złotych za odcinek, natomiast rekordzistką została Kayah - 350 tysięcy złotych za pierwszą serię.
Producent programu, argumentuje angaż Edyty Górniak w programie "The Voice of Poland" w sposób następujący:

Program nazywa się "The Voice", a to właśnie Edyta ma jeden z najlepszych głosów w Polsce – tłumaczy swoją decyzję producent, Rinke RooyensBardzo ją cenię i jestem przekonany, że widzowie z chęcią będą ją oglądać w programie.

3 SIERPIEŃ 2013
Panel jurorski trzeciej edycji programu "The Voice of Poland" pojawił się w programie "Pytanie na śniadanie". Oprócz wywiadu z jurorami, została zaprezentowana pierwsza zapowiedź trzeciej edycji, a w niej pozostali jurorzy wypowiedzieli się na temat Edyty Górniak, kilka słów o programie powiedziała również artystka:

Trenerzy "The Voice of Poland" - Pytanie na śniadanie

"Edyta Górniak. Naprawdę wielka gwiazda. Trochę obawiam się kontaktu, nie wiem co z tego wyniknie" - Marek Piekarczyk z TSA o Edycie Górniak,

"Mamy zaszczyt usiąść koło największej divy w historii polskiej muzyki" - Tomson z Afromental o Edycie Górniak,

"Przyjęłam zaproszenie do tego programu, ponieważ lubię podziwiać, lubię wsłuchiwać się. Głos to jest dusza" - Edyta Górniak o zaproszeniu do programu.

Zapowiedź trzeciej edycji programu "The Voice of Poland"

Edyta Górniak opublikowała kolejne zdjęcie na swoim profilu Instagram z planu zdjęciowego do czołówki programu "The Voice of Poland", zdjęcie ukazuję grającą na fortepianie artystkę. Fotografia różni się od zdjęcia z 30 lipca 2013 innym ujęciem.

Również tego samego dnia, Edyta opublikowała kolejne zdjęcie na Instagramie. Fotografia ukazuję Edytę, Barona i Tomsona (z zespołu Afromental/jurorzy drugiej i trzeciej edycji The Voice of Poland). Zdjęcie ukazuje dobrą energię między jurorami trzeciej edycji programu.

2 SIERPNIA 2013
Na Facebook programu The Voice of Poland zostało udostępnione pierwszy teaser trzeciej edycji programu "The Voice of Poland".

Teaser trzeciej edycji programu "The Voice of Poland". 

1 SIERPIEŃ 2013
Na oficjalny kanale YouTube programu "The Voice of Poland" ukazał się film prezentujący wywiady ze wszystkimi trenerami nowej edycji programu, bez Edyty Górniak.

"... a Edyta Górniak chapeau bas, czapki z głów, bez komentarza. Myślę, że jest milion osób, które chciałby spotkać Edytę, a tym bardziej brać u niej lekcje" - Baron z Afromental o Edycie Górniak.

"Edyta Górniak: wspaniała, polska diva, która jest ucieleśnieniem tego snu, który chciałoby spełnić większość uczestników" - Maria Sadowska o Edycie Górniak.


Trenerzy trzeciej edycji programu "TVOP"

30 LIPIEC 2013
Edyta Górniak na swoim profilu Instagram dodała fotografię z planu zdjęciowego do czołówki programu "The Voice of Poland". Zdjęcie ukazuję Edytę grającą na fortepianie, ubraną w białą koszulę oraz srebrne, odblaskowe legginsy i buty od Christian Louboutin, które podczas gry na instrumencie leżą na ziemi, koło stóp Edyty.

29 LIPIEC 2013 
Tego dnia nastąpiło ogłoszenie składu jurorskiego trzeciej edycji programu "The Voice of Poland". Ogłoszenie nowego składu miało miejsce w Radio Zet przez jedną z jurorek Marię Sadowską.

"...wspaniała diva polskiej piosenki, która będzie godną przeciwniczką na pewno; Edyta Górniak" - Maria Sadowska zapowiedziała udział Edyty Górniak w programie "The Voice of Poland"

Poza Edytą Górniak w jury zasiądą: Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z Afromental.

Maria Sadowska przedstawia skład jury trzeciej edycji "TVOP"


LIPIEC 2013
Maria Peszek umieszcza w sieci oficjalne oświadczenie, w którym zaprzecza udziałowi w programie "The Voice of Poland". Oficjalnego stanowiska Edyty Górniak w sprawie udziału w programie brak.

LIPIEC 2013
Serwisy plotkarskie oraz prasa brukowa poinformowała o ewentualnym udziale Edyty Górniak i Marii Peszek w trzeciej edycji programu "The Voice of Poland" w charakterze jurorek. Według prasy brukowej proponowana stawka za odcinek to 18 tysięcy złotych.

HISTORIA PROGRAMU
The Voice of Poland – polski program telewizyjny typu talent show, emitowany przez stację telewizyjną TVP2. Jego premiera odbyła się 3 września 2011 roku. The Voice of Poland jest adaptacją holenderskiego formatu The Voice of Holland. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych z warunkiem ukończenia przez uczestników 17 lat. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska.
Program produkowany jest przez Rochstar na zlecenie Telewizji Polskiej. Wszystkie odcinki realizowane są w Warszawie - tytuły poszczególnych części "Przesłuchań w ciemno", odwołujące się do regionów Polski, dotyczą jedynie miejsca pochodzenia uczestników. W pierwszej edycji etap przesłuchań w ciemno kręcony był w siedzibie TVP przy ul. Woronicza, zaś etapy bitew i koncertów na żywo w warszawskim ośrodku ATM Grupy przy ul. Wał Miedzeszyński. W drugiej edycji wszystkie etapy realizowane są w drugim z tych miejsc.
Finał pierwszej edycji The Voice of Poland odbył się 10 grudnia 2011 roku. Pierwszą edycję programu wygrał Damian Ukeje z grupy Adama "Nergala" Darskiego.
Finał drugiej edycji The Voice of Poland odbył się 18 maja 2013 roku. Drugą edycję wygrała Natalia Sikora z grupy Marka Piekarczyka.

Program odkrył również wiele innych talentów: Antoni Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Filip Moniuszko, Monika Urlik, Piotr Niesłuchowski, Monika Szczot, Dorota Osińska, Katarzyna Dereń, Natalia Nykiel itp.

Do tej pory jurorami w programie byli: Andrzej Piaseczny, Ania Dąbrowska, Kayah, Nergal, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Tomson i Baron z Afromental.